Redactie

De Redactie geeft het vierjaarlijks tijdschrift het Gewag uit, houdt de AG-website bij, verzorgt de elektronische communicatie en de publiciteit rond activiteiten van de vereniging door middel van persberichten en is verantwoordelijk voor de AG-huisstijl.

E-mail redactie@ag-eindhoven.nl
Richard de Groot, hoofdredacteur

Redactie van het Gewag

Het vierjaarlijks tijdschrift van het AG, e-mail gewag@ag-eindhoven.nl

Richard
Bas
Liesbeth
Jet
Elly

Richard de Groot, hoofd- en beeldredacteur, e-mail gewag-richard@ag-eindhoven.nl
Bas Bierkens,
redacteur, e-mail: gewag-bas@ag-eindhoven.nl
Liesbeth Schreuder
, eindredacteur, e-mail gewag-liesbeth@ag-eindhoven.nl
Elly Heemskerk
, redacteur, e-mail gewag-elly@ag-eindhoven.nl
Jet Ruigendijk
, redacteur, e-mail gewag-jet@ag-eindhoven.nl

AG-website en digitale communicatie

E-mail webmaster@ag-eindhoven.nl
Jos Timmermans, webmaster

Jos
Harald
Richard
Anke

Jos Timmermans, webmaster, web-jos@ag-eindhoven.nl
Harald Ihle, websoftware en -onderhoud, webliaison,  web-harald@ag-eindhoven.nl
Richard de Groot, webliaison,  web-richard@ag-eindhoven.nl
Anke Nollen, webliaison,  web-anke@ag-eindhoven.nl

Webteam taakverdeling

 

De redactie & de AG-commissies

De commissies  kunnen gebruik maken van de AG-redactie om de publiciteit te verzorgen rond hun activiteiten.