Cultureel Historische Kring

Doel is om aan de hand van een te lezen boek of een te houden voordacht een onderwerp te bespreken over een cultureel historisch onderwerp. We beperken ons daarbij tot het Europese of Nederlandse cultuurgebied. De groep zal niet groter zijn dan maximaal 12 leden. Van de leden wordt verwacht dat het voorgestelde boek voorafgaande aan de bijeenkomsten gelezen wordt. Bovendien zal per toerbeurt gevraagd worden een onderwerp voor te bereiden.
De samenkomsten zullen zijn maandelijks op de eerste dinsdag van de maand om 19.30 uur op het AG. Bij grotere belangstelling zouden er meerdere kringen gevormd kunnen worden
Op dinsdag 6 mei om 19.30 uur zal de eerste bijeenkomst zijn. Daarin zal meer uitleg gegeven worden en kan gezamenlijk het programma samengesteld worden. Belangstellenden kunnen zich hiervoor aanmelden bij een van onderstaande leden.
Chrit Gudde
Carien Treep
Evenement-informatie
Startdatum | 06-05-2025 - 19:30 |
Einddatum | 06-05-2025 - 21:30 |
Inschrijven kan tot | 06-05-2025 - 19:00 |
Max. deelnemers | 15 |
Aantal beschikbare plaatsen | 3 |
Emailadres commissie: | mailto:chk@ag-eindhoven.nl |
Locatie | AG Sociëteit |